Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: none
gl: ningún

en: Notes
gl: Notas

en: Code
gl: Código

en: Property
gl: Propiedade

en: Default value
gl: Valor predefinido
