Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Description
hr: Opis

en: none
hr: ništa

en: Notes
hr: Bilješke

en: Code
hr: Kôd

en: Property
hr: Svojstvo

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
