Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: none
id: tidak ada

en: Code
id: Kode

en: Property
id: Milik

en: Default value
id: Nilai bawaan
