Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Description
ja: 説明

en: none
ja: なし

en: Notes
ja: ノート

en: Code
ja: コード

en: Property
ja: プロパティー

en: Default value
ja: デフォルト値
