Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: none
lt: joks

en: Notes
lt: Pastabos

en: Code
lt: Kodas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė
