Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: none
oc: pas cap

en: Notes
oc: Nòtas

en: Code
oc: Còde

en: Property
oc: Proprietat

en: Default value
oc: Valor per defaut
