Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: none
ro: nimic

en: Notes
ro: Note

en: Code
ro: Cod

en: Property
ro: Proprietate

en: Default value
ro: Valoare implicită
