Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Description
sk: Popis

en: none
sk: žiadne

en: Notes
sk: Poznámky

en: Code
sk: Kód

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Default value
sk: Predvolená hodnota
