Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: none
sv: ingen

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Code
sv: Kod

en: Property
sv: Attribut

en: Default value
sv: Förvalt värde
