Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: none
ta: இல்லை

en: Code
ta: நிரல்

en: Property
ta: பண்பு

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு
