Radix (7.x-2.0-alpha2) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Content
no: Innhold

en: Search
no: Søk

en: Footer
no: Bunntekst

en: Skip to main content
no: Hopp til hovedinnhold

en: Administration menu
no: Administrasjonsmeny
