Radix (7.x-3.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Search
pt: Pesquisar

en: Link
pt: Ligação

en: Default
pt: Por defeito

en: Add
pt: Adicionar

en: ‹ previous
pt: ‹ anterior

en: next ›
pt: seguinte ›

en: Red
pt: Vermelho

en: Copyright
pt: Direitos de autor

en: Blue
pt: Azul

en: « first
pt: « primeira

en: last »
pt: última »

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Primary tabs
pt: Separadores primários

en: Secondary tabs
pt: Separadores secundários

en: Add new content
pt: Adicionar novo conteúdo

en: Primary
pt: Primário

en: @current of @max
pt: @current de @max

en: Search form
pt: Formulário de pesquisa

en: Status message
pt: Mensagem de estado

en: A Drupal theme with Bootstrap and Sass.
pt: Um tema Drupal com Bootstrap e Sass.

en: Add existing content
pt: Adicionar conteúdo existente.
