Radix (7.x-3.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Search
sq: Kërko

en: Link
sq: Lidhje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Blue
sq: Blu

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues

en: Add new content
sq: Krijo përmbajtje të re

en: Search form
sq: Formulari i kërkimit
