Radix (7.x-3.0-alpha3) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Add new content
my: အကြောင်းအရာသစ်ထည့်ရန်

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
