radix (7.x-3.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Add new content
ne: नयाँ विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Search form
ne: खोजी फारम
