Radix (7.x-3.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Search
eu: Bilatu

en: Link
eu: Esteka

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Open
eu: Ireki

en: Add
eu: Gehitu

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Permission
eu: Baimena

en: Blue
eu: Urdina

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Add new content
eu: Eduki berria sortu

en: Pause
eu: Gelditu

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa

en: Status message
eu: Mezu egoera
