radix (7.x-3.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Search
gu: શોધ

en: Link
gu: કડી

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: Blue
gu: વાદળી

en: « first
gu: પ્રથમ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
