Radix (7.x-3.0-alpha4) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Search
se: Oza

en: Add
se: Lasit

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
