Radix (7.x-3.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: Link
sv: Länk

en: Default
sv: Förvald

en: Open
sv: Öppen

en: Add
sv: Lägg till

en: Back to Top
sv: Tillbaka överst

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Red
sv: Röd

en: Permission
sv: Behörighet

en: Blue
sv: Blå

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Add new content
sv: Lägg till nytt innehåll

en: Pause
sv: Pausa

en: Primary
sv: Primär

en: Play
sv: Spela upp

en: @current of @max
sv: @current av @max

en: Search form
sv: Sökformulär

en: Status message
sv: Statusmeddelande

[ctx: date_nav]
en: Next
sv: Nästa
