Radix (7.x-3.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Link
vi: Liên kết

en: Default
vi: Mặc định

en: Open
vi: Mở

en: Add
vi: Thêm

en: ‹ previous
vi: ‹ trước

en: next ›
vi: sau ›

en: Red
vi: Đỏ

en: Permission
vi: Quyền

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Blue
vi: Xanh

en: « first
vi: « đầu

en: last »
vi: cuối »

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Add new content
vi: Thêm nội dung

en: Pause
vi: Tạm dừng

en: Primary
vi: Chính

en: Play
vi: Phát

en: @current of @max
vi: @current trên @max

en: Search form
vi: Biểu mẫu tìm kiếm

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng
