Radix (7.x-3.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Search
hu: Keresés

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Open
hu: Nyitott

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Back to Top
hu: Vissza a tetejére

en: Theme Settings
hu: Sminkbeállítások

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Red
hu: Vörös

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Blue
hu: Kék

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Add new content
hu: Új tartalom hozzáadása

en: Pause
hu: Szünet

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Play
hu: Lejátszás

en: @current of @max
hu: @current / @max

en: Search form
hu: Keresés űrlap

en: Status message
hu: Állapotüzenet

[ctx: date_nav]
en: Next
hu: Következő

en: Drupal is a registered trademark of Dries Buytaert.
hu: A Drupal márkanév Dries Buytaert bejegyzett védjegye.

en: Toggle navigation
hu: Navigáció átkapcsolása

en: Add existing content
hu: Létező tartalom hozzáadása
