Radix (7.x-3.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Search
ast: Guetar

en: Link
ast: Enllaz

en: Default
ast: Predefiníu

en: Open
ast: Abrir

en: Add
ast: Amestar

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
