Radix (7.x-3.0-beta1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Open
ml: തുറക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »
