Radix (7.x-3.0-beta2) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Open
kn: ತೆರೆ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Permission
kn: ಅನುಮತಿ

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ

en: Pause
kn: ತಾತ್ಕಲಿಕ ತಡೆ

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ

en: Play
kn: ಚಲಾಯಿಸು
