Radix (7.x-3.0-beta2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Content
ur: متن

en: Search
ur: تلاش

en: Default
ur: طے شدہ

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
