Radix (7.x-3.0-rc2) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Search
fa: جستجو

en: Link
fa: واصلی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Open
fa: باز

en: Add
fa: افزودن

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Red
fa: قرمز

en: Permission
fa: مجوز

en: Show descriptions
fa: نمایش توضیحات

en: Blue
fa: آبی

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Expand layout to include descriptions.
fa: بسط صفحه آرایی برای شامل شدن توضیحات.

en: Hide descriptions
fa: پنهان نمودن توضیحات

en: Compress layout by hiding descriptions.
fa: کوچک نمودن صفحه آرایی با مخفی نمودن توضیحات.

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: Warning message
fa: پیغام هشدار

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: Search form
fa: ورقه جستجو

en: Status message
fa: پیغام وضعیت
