Radix (7.x-3.0-rc3) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Search
cs: Hledat

en: Link
cs: Odkaz

en: Default
cs: Výchozí

en: Open
cs: Otevřené

en: Add
cs: Přidat

en: Back to Top
cs: Zpět nahoru

en: active
cs: aktivní

en: Theme Settings
cs: Nastavení vzhledu

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Red
cs: Červená

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Show descriptions
cs: Zobrazit popisy

en: Blue
cs: Modrý

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Expand layout to include descriptions.
cs: Rozšířit rozvržení zahrnutím popisů.

en: Hide descriptions
cs: Schovat popisy

en: Compress layout by hiding descriptions.
cs: Upravit rozvržení skrytím popisů.

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: done
cs: hotovo

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Add new content
cs: Přidat nový obsah

en: Primary
cs: Primární

en: @current of @max
cs: @current z @max

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

[ctx: date_nav]
en: Next
cs: Další
