Radix (7.x-3.0-rc3) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Search
fi: Etsi

en: Link
fi: Linkki

en: Default
fi: Oletus

en: Open
fi: Avoin

en: Add
fi: Lisää

en: active
fi: aktiivinen

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Red
fi: Punainen

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: Show descriptions
fi: Näytä kuvaukset

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Blue
fi: Sininen

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Expand layout to include descriptions.
fi: Näytä väljempi ulkoasu, joka sisältää kuvaukset.

en: Hide descriptions
fi: Kätke kuvaukset

en: Compress layout by hiding descriptions.
fi: Näytä suppeampi ulkoasu, joka ei sisällä kuvauksia.

en: Error message
fi: Virheviesti

en: done
fi: suoritettu

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Add new content
fi: Lisää uutta sisältöä

en: Pause
fi: Pysäytä

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: @current of @max
fi: @current / @max

en: Search form
fi: Hakulomake

en: Status message
fi: Tilanneviesti

[ctx: date_nav]
en: Next
fi: Seuraava
