Radix (7.x-3.0-rc3) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Search
gl: Buscar

en: Link
gl: Ligazón

en: Default
gl: Predeterminado

en: Open
gl: Aberta

en: Add
gl: Engadir

en: active
gl: activo

en: Theme Settings
gl: Configuración do tema visual

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Red
gl: Vermello

en: Permission
gl: Permiso

en: Show descriptions
gl: Amosar descricións

en: Blue
gl: Azul

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Expand layout to include descriptions.
gl: Produce un deseño menos compacto que inclúe as descricións.

en: Hide descriptions
gl: Ocultar descricións

en: Compress layout by hiding descriptions.
gl: Produce un deseño menos compacto que inclúe as descricións.

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: done
gl: feito

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Add new content
gl: Engadir novo contido

en: Primary
gl: Primario

en: @current of @max
gl: @current de @max

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

[ctx: date_nav]
en: Next
gl: Seguinte
    no contexto: date_nav
