Radix (7.x-3.0-rc3) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Search
kk: Іздестіру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Default
kk: Стандартты

en: active
kk: белсенді

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Permission
kk: Құқық

en: Show descriptions
kk: Сипаттаманы көрсету

en: Blue
kk: Көк

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Expand layout to include descriptions.
kk: Сипаттамаларды қосу үшін макетті аудару.

en: Hide descriptions
kk: Сипаттаманы тығу

en: Compress layout by hiding descriptions.
kk: Сипаттамаларын тыға отырып макетті қысу.

en: Add new content
kk: Жаңа контент қосу

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
