Radix (7.x-3.0-rc3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: Link
mn: Холбоос

en: Default
mn: Анхны утга

en: Add
mn: Нэмэх

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
