Radix (7.x-3.0-rc3) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Open
ug: ئىچىشى

en: Add
ug: قوشۇش

en: active
ug: كۆپ كەلگەنلەر

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Red
ug: قىزىل

en: Blue
ug: كۆك

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Hide descriptions
ug: قىسقىچە مەزمۇنىنى يوشۇرۇش

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Search form
ug: ئىزدەش جەدۋىلى
