Radix (7.x-3.0-rc4) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Add
el: Προσθήκη

en: active
el: ενεργός

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Permission
el: Άδεια

en: Show descriptions
el: Εμφάνιση περιγραφών

en: Blue
el: Μπλε

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Expand layout to include descriptions.
el: Επέκταση της διάταξης για τη συμπερίληψη των περιγραφών.

en: Hide descriptions
el: Απόκρυψη περιγραφών

en: Compress layout by hiding descriptions.
el: Συμπύκνωση της διάταξης με την απόκρυψη των περιγραφών.

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: done
el: έγινε

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Add new content
el: Υποβολή νέας ύλης

en: @current of @max
el: @current από @max

en: Search form
el: Φόρμα αναζήτησης

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης
