Radix (7.x-3.0-rc4) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Search
ht: Chèche

en: Default
ht: Pa defo

en: active
ht: aktive

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: done
ht: fini

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Status message
ht: Mesaj sou eta
