Radix (7.x-3.1) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Search
bg: Търси

en: Open
bg: Отвори

en: Add
bg: Добави

en: active
bg: активен

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Permission
bg: Разрешение

en: Show descriptions
bg: Покажи описанията

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Expand layout to include descriptions.
bg: Разшири изгледа, за да се визуализират описанията.

en: Hide descriptions
bg: Скрий описанията

en: Compress layout by hiding descriptions.
bg: Направи блока по-малък, скривайки описанията.

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Search form
bg: Форма за търсене

en: Status message
bg: Статус съобщение
