Radix (7.x-3.1) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Search
bs: Pretraga

en: Add
bs: Dodaj

en: active
bs: aktivan

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Permission
bs: Dozvole

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: @current of @max
bs: @current od @max

en: Search form
bs: Forma za pretragu
