Radix (7.x-3.1) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Search
he: חיפוש

en: Open
he: פתוח

en: Add
he: הוספה

en: active
he: פעיל

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Permission
he: הרשאה

en: Show descriptions
he: הצגת תאורים

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Expand layout to include descriptions.
he: הרחבת פריסה כדי לכלול תיאורים

en: Hide descriptions
he: הסתרת התאורים

en: Compress layout by hiding descriptions.
he: כווץ תצוגה על-ידי הסתרת תאורים.

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: done
he: הושלם

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Add new content
he: יצירת תוכן חדש

en: Pause
he: עצירה

en: @current of @max
he: @current מתןך @max

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: Status message
he: הודעת סטטוס
