Radix (7.x-3.1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Open
hy: Բաց

en: Add
hy: Ավելացնել

en: active
hy: ակտիվ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Show descriptions
hy: Ցուցադրել նկարագրությունները

en: « first
hy: « առաջինը

en: Expand layout to include descriptions.
hy: Ընդլարձակել էջը նկարագրությունները ընդգրկելու համար։

en: Hide descriptions
hy: Թաքցնել նկարագրությունները

en: Compress layout by hiding descriptions.
hy: Կրճատել էջը թաքցնելով նկարագրությունները:

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: done
hy: կատարված է

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
