Radix (7.x-3.2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka

en: Add new content
mg: Famoroanana lahatsoratra vaovao

en: Search form
mg: Fikarohana
