Radix (7.x-3.3) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Search
jv: Goléki

en: Open
jv: Dibuka

en: Add
jv: Tambah

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Show descriptions
jv: Tampilna katrangané

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Expand layout to include descriptions.
jv: Megaraké tata-letak kanggo ngiséni katrangané.

en: Hide descriptions
jv: Umpetna katrangané

en: Compress layout by hiding descriptions.
jv: Tetelānā tata-letak kanggo ngumpetna katrangané.

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: done
jv: rampung

en: Warning message
jv: Welingan

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Add new content
jv: Tambah kontén anyar

en: @current of @max
jv: @current saka @max

en: Search form
jv: Form panggolèkan

en: Status message
jv: Status pesen
