Radix (7.x-3.5) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Search
ca: Cerca

en: Open
ca: Obert

en: Add
ca: Afegeix

en: active
ca: actiu

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Permission
ca: Permís

en: Show descriptions
ca: Mostra les descripcions

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Expand layout to include descriptions.
ca: Expandeix el format per a incloure-hi descripcions.

en: Hide descriptions
ca: Oculta les descripcions

en: Compress layout by hiding descriptions.
ca: Comprimeix el format per a amagar les descripcions.

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: done
ca: fet

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Add new content
ca: Afegeix un contingut nou

en: @current of @max
ca: @current de @max

en: Search form
ca: Formulari de cerca

en: Status message
ca: Missatge d'estat

[ctx: date_nav]
en: Next
ca: Següent
