Radix (7.x-3.5) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Search
et: Otsing

en: Open
et: Avatud

en: Add
et: Lisa

en: active
et: aktiivne

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Permission
et: Õigus

en: Show descriptions
et: Näita kirjeldusi

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Expand layout to include descriptions.
et: Laienda kuva, et näidata ka kirjeldusi.

en: Hide descriptions
et: Peida kirjeldused

en: Compress layout by hiding descriptions.
et: Suru kujundus kokku peites kirjeldused.

en: Error message
et: Veateade

en: done
et: valmis

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Add new content
et: Uue sisu lisamine

en: Pause
et: Peata

en: @current of @max
et: @current / @max

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Status message
et: Olekuteade

[ctx: date_nav]
en: Next
et: Järgmine
