Radix (7.x-3.5) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Search
lv: Meklēt

en: Open
lv: Atvērts

en: Add
lv: Pievienot

en: active
lv: aktīvs

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Permission
lv: Atļauja

en: Show descriptions
lv: Rādīt aprakstus

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Expand layout to include descriptions.
lv: Izvērst izkārtojumu, lai iekļautu aprakstus.

en: Hide descriptions
lv: Slēpt aprakstus

en: Compress layout by hiding descriptions.
lv: Saspiest izkārtojumu, paslēpjot aprakstus

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: done
lv: pabeigts

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Add new content
lv: Pievienot jaunu saturu

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

[ctx: date_nav]
en: Next
lv: Nākamais
