Radix (7.x-3.5) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Search
mk: Барање

en: Add
mk: Додај

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

[ctx: date_nav]
en: Next
mk: Следен
