Radix (7.x-3.5) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Search
mr: शोध

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »

en: Search form
mr: शोध
