Radix (7.x-3.5) - en to sk translation catalogue (62 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Open
sk: Otvorené

en: Add
sk: Pridať

en: Back to Top
sk: Ísť nahor

en: active
sk: aktívny

en: Theme Settings
sk: Nastavenia témy vzhľadu

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Show descriptions
sk: Zobraziť popisy

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Expand layout to include descriptions.
sk: Rozšíriť výpis zobrazením popisov.

en: Hide descriptions
sk: Skryť popisy

en: Compress layout by hiding descriptions.
sk: Skrátiť výpis skrytím popisov.

en: Error message
sk: Chybová správa

en: done
sk: hotovo

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Add new content
sk: Pridať nový obsah

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Play
sk: Prehrať

en: @current of @max
sk: @current z @max

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: Status message
sk: Stavová správa

[ctx: date_nav]
en: Next
sk: Ďalšie

[ctx: date_nav]
en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Drupal is a registered trademark of Dries Buytaert.
sk: Drupal je registrovaná ochranná známka spoločnosti Dries Buytaert.

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu

en: A Drupal theme with Bootstrap and Sass.
sk: Téma Drupal s Bootstrap a Sass.

en: Add existing content
sk: Pridať existujúci obsah

en: Step @current of @total
sk: Krok @current / @total

en: Step @step
sk: Krok @step

en: The directory "!directory" was not found.
sk: Adresár "!directory" nebol nájdený.

en: This command will create a Radix subtheme. See examples to get started.
sk: Tento príkaz vytvorí subtému Radix. Pozrite si príklady, aby ste mohli začať.

en: Theme name missing. See help using drush radix --help.
sk: Chýba názov témy. Pozrite si nápovedu pomocou drush radix --help.

en: Downloading @kit_name from @kit_url...
sk: Stiahnutie @kit_name zo @kit_url...

en: This command will upgrade a Radix subtheme to the Gulp version.
sk: Tento príkaz aktualizuje podtému Radix na verziu Gulp.

en: Which theme would you like to update?
sk: Ktorú tému by ste chceli aktualizovať?

en: Radix subtheme '@subtheme' not found.
sk: Podtéma radixu '@subtheme' nebola nájdená.

en: This command will upgrade subtheme '@subtheme' to Radix 7.x-3.4.
sk: Tento príkaz aktualizuje subtému '@subtheme' na verziu Radix 7.x-3.4.

en: Please make sure you have a backup before proceeding.
sk: Pred pokračovaním sa uistite, že máte zálohu.

en: Radix scss files for subtheme '@subtheme' not found.
sk: Súbory radix scss pre podtému '@subtheme' neboli nájdené.

en: Starting subtheme '@subtheme' upgrade to Radix 7.x-3.4.
sk: Spustenie aktualizácie podtémy '@subtheme' na Radix 7.x-3.4.

en: 1. Successfully removed old scss/radix files for subtheme '@subtheme'.
sk: 1. Úspešne odstránené staré súbory scss/radix pre subtému '@subtheme'.

en: 2. Successfully copied new scss/radix files to subtheme '@subtheme'.
sk: 2. Úspešne skopírované nové súbory scss/radix do subtémy '@subtheme'.

en: 2. Failed to copy Radix scss files to subtheme '@subtheme'.
sk: 2. Nepodarilo sa skopírovať súbory Radix scss do podtémy '@subtheme'.

en: 3. Successfully copied js files to assets/js.
sk: 3. Úspešne skopírované js súbory do assets/js.

en: 4. Successfully removed old js.
sk: 4. Úspešne odstránil starý js.

en: 3. Failed to copy js files to assets/js.
sk: 3. Nepodarilo sa skopírovať js súbory do assets/js.

en: 4. Failed to remove old js files.
sk: 4. Nepodarilo sa odstrániť staré súbory js.

en: 5. Successfully copied new gulpfile.js to subtheme '@subtheme'.
sk: 5. Úspešne skopírovaný nový gulpfile.js do subtémy '@subtheme'.

en: 5. Failed to copy new gulpfile.js to subtheme '@subtheme'.
sk: 5. Nepodarilo sa skopírovať nový gulpfile.js do subtémy '@subtheme'.

en: 6. Successfully added preprocess_css setting to '@subtheme'.info.
sk: 6. Úspešne pridané nastavenie preprocess_css do '@subtheme'.info.

en: 6. Failed to add preprocess_css setting to '@subtheme'.info.
sk: 6. Nepodarilo sa pridať nastavenie preprocess_css do '@subtheme'.info.

en: Radix subtheme '@subtheme' has been upgraded to the Radix 7.x-3.4. Please verify your theme files.
sk: Podtéma Radix '@subtheme' bola aktualizovaná na verziu Radix 7.x-3.4. Skontrolujte prosím súbory témy.

en: IMPORTANT: Run the following commands to install new npm modules:
sk: DÔLEŽITÉ: Na inštaláciu nových modulov npm spustite nasledujúce príkazy:
