Radix (7.x-3.6) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Search
af: Soek

en: Add
af: Voeg by

en: active
af: aktief

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Permission
af: Permissie

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Add new content
af: Voeg nuwe inhoud

en: Search form
af: Soekvorm
