Radix (7.x-3.6) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Search
ka: ძიება

en: Open
ka: ღია

en: Add
ka: დამატება

en: active
ka: აქტიური

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Permission
ka: უფლება

en: Show descriptions
ka: აღწერების ჩვენება

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »
