Radix (7.x-3.6) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Show descriptions
nn: Vis skildringar

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Hide descriptions
nn: Skjul skildringane

en: Add new content
nn: Legg til nytt innhald
