Radix (7.x-3.7) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Search
be: Пошук

en: Open
be: Адкрыць

en: Add
be: Дадаць

en: active
be: актыўны

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Permission
be: Дазвол

en: Show descriptions
be: Паказваць апісанні

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Expand layout to include descriptions.
be: Пабольшыць размеркаванне для улічэння апісання.

en: Hide descriptions
be: Схаваць апісанні

en: Compress layout by hiding descriptions.
be: Скараціць размеркаванне праз хаванне апісанняў.

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: done
be: зроблена

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Add new content
be: Дадаць новае змесціва

en: @current of @max
be: @current з @max

en: Search form
be: Форма пошуку

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

[ctx: date_nav]
en: Next
be: Наступны(ая)
    у кантэксце: date_nav
